Haber Detayı
27 Mart 2019 - Çarşamba 19:16
 
Necdet Takva ‘Bizde heyecan çok, kazanacağız!’
Van Haberi
Necdet Takva ‘Bizde heyecan çok, kazanacağız!’

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Takva, rakiplerin sosyal medya hesaplarında heyecan görmediğini, kendi hesaplarında heyecanın çok olduğu ve kazanacaklarını söyledi.

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Takva, rakiplerin sosyal medya hesaplarında heyecan görmediğini, kendi hesaplarında heyecanın çok olduğu ve kazanacaklarını söyledi.

Seçime saatler kalırken AK Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Takva, büyük bir moralle seçime gireceklerini söyledi. Sosyal medya hesabında gençlere seslenen Necdet Takva, rakiplerinin durumunu da değerlendirdi. 

HER ŞEY GENÇLERİN ELİNDE

Gençler için pencereyi araladıklarını ifade eden Takva, her şeyin gençlerin elinde olduğunu söyledi. Necdet Takva Twitter hesabında; “Gençler; bu şehrin açık bir pencereye ihtiyacı var! Biz bu pencereyi araladık. İçeriye oksijen girmeli, halkımız nefes almalı. Bu pencerenin kolu sizin elinizde!” şeklinde paylaşımında bulundu.

ONLARDA HEYECAN YOK, BİZDE ÇOK VE KAZANACAĞIZ

Sosyal medyayı iyi kullanan Takva, ayı zamanda kendi rakiplerin sosyal medya hesaplarını da inceliyor.

Rakiplerin sosyal medya hesaplarında bir heyecan görmediğini belirten Necdet Takva, “Rakiplerimizin sosyal medya hesaplarına baktım; hiç gürültü, şamata yok. Bizim hesaplarımızda sessize aldıklarımız hariç, şamatanın bini, bir para..:) Heyecan çok, kazanacağız!” dedi.

HERKES PROJELERİMİZİ AİLESİNE VE ÇEVRESİNE ANLATMALI

Kendilerine güvenen ve inan takipçilerinden  projelerini etraflarındaki insanlara anlatmasını rica eden Necdet Takva, Van’ın huzura ve zenginliğe ihtiyacı olduğunu herkesin çevredekilerine söylemesini istedi.

Twitter hesabındaki profiline sabitlediği mesajında herkesi çevresini etmek için destek vermeye davet eden Necdet Takva, “Bize inanan, güvenen herkesten ricamdır; Kendi mahallenizde, sitenizde komşularınız, akrabalarınız, hısımlarınız, arkadaşlarınız ile bir araya gelin, toplanın, istişare edin.  Bu şehire dair hayallerimizden söz edin. Şehrin huzuruna, zenginliğine duyulan ihtiyaçtan söz edin” şeklindeki ifadelere yer verdi.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

  •  
Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı