Haber Detayı
01 Nisan 2019 - Pazartesi 18:02
 
Van Halkına Teşekkür Mesajı
Van Haberi
Van Halkına Teşekkür Mesajı

AK Parti’den Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Necdet Takva,  Van halkına teşekkür mesajı atarak, halkın verdiği kararın huzur getirmesi temenni etti.

AK Parti’den Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Necdet Takva, Van halkına teşekkür mesajı attı. Seçim çalışması süresince kendileri dinleyen evinin kapısını açanlara minnet duyduğunu aktaran Takva, “Van halkına sonsuz teşekkür ediyorum. 3 ay boyunca bize katlandıkları İçin, Yüzlerini dönmedikleri için, dinledikleri ve anlattıkları İçin, acılarına, yaralarına rağmen sürece dâhil oldukları için, açık kapıları için, yemekleri, suları, çayları İçin ve Sabırları için...” şeklinde paylaşımda bulundu.

‘ÇARE OLMAYA DEVAM EDECEĞİM’

Van halkının verdiği kararın huzur ve mutluluk getirmesini temenni ettiğini aktaran Takva,  sosyal medya paylaşımında , “Günaydın Van, günaydın Van’ın güzel insanları.. Umarım verdiğiniz karar sizleri ve bizleri her zaman huzurlu ve mutlu kılar. Sizin kucağınızda doğdum, kucağınızda öleceğim. Yanınızda olmaya, doğru olmaya, yoksulluğunuza, işsizliğinize çare üretmeye devam edeceğim..” dedi.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı