Haber Detayı
21 Şubat 2018 - Çarşamba 11:45
 
Başkan Baydar Hanak’ta ziyaretlerde bulundu
Genel Haberi
Başkan Baydar Hanak’ta ziyaretlerde bulundu

AK Parti Ardahan İl Başkanı Yunus Baydar beraberindeki ekiple birlikte , Hanak İlçe Jandarma Komutanı Kamil Gündüz’ü makamın da ziyaret etti.
Başkan Baydar burada yapmış olduğu açıklamada “Komutanlarımız, Askerlerimiz vatanları için, bizler için her türlü zorluklara rağmen görev yapıyorlar. Bizler de onlarla birlikte olmaktan, onları ziyaret etmekten mutluluk duyuyoruz. Afrin’de korkusuzca mücadele eden tüm silahlı kuvvetlerimiz canlarını feda ederek her zaman olduğu gibi Allah için, Dinimiz için Ülkemiz için şehadete koşarak ilerliyorlar. Rabbim şehitlerimize rahmet gazilerimize acil şifalar versin. Mazluma ,sivile zarar gelmemesi için kendi canlarını tehlikeye atarak mücadeleyi sürdüren kahraman Mehmetçiğimize bu Haklı ve onurlu mücadelelerinde başarılar diliyorum. Rabbim yar ver yardımcıları olsun.“ dedi.
Hanak İlçe Jandarma Komutanı Kamil Gündüz ise AK Parti Ardahan İl Başkanı Yunuıs Baydar ve ekibinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Başkanıma ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaretin ardından Hanak ilçesinin 97. Kurtuluş yıl dönümü münasebetiyle düzenlenen kurumlar arası halı saha futbol turnuvasının açılış maçına katılarak maçın başlama vuruşunu yapan Başkan Baydar bütün takımlarımıza başarı dileklerini iletti.
Ziyaretlerde Başkan Baydar’a, AK Parti Hanak İlçe Başkanı Tanju Kilit, AK Parti Çıldır İlçe Başkanı Ahmet Rıfat Vural ve İl Yönetim kurulu üyeleri eşlik ettiler.
Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı